Poszukiwani sprawcy kradzieży - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rudzie Śląskiej

Wiadomości

Poszukiwani sprawcy kradzieży

Rudzcy policjanci poszukują kobietę i mężczyznę, który są sprawcami kradzieży kosmetyków o wartości ponad 1300 zł. Ich wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu wizyjnego. Do przestępstwa doszło w w dniu 16 czerwca w jednym z rudzkich sklepów. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości pary sklepowych złodziei, których przedstawia zapis monitoringu, prosimy o kontakt.

Do kradzieży doszło 16 czerwca 2018 roku w jednym ze sklepów drogeryjnych w rudzkiej dzielnicy Godula. Łupem złodziei padły kosmetyki o łącznej wartości 1338 złotych. Mężczyzna widoczny na zdjęciach działał w zmowie i porozumieniu z kobietą, której wizerunek również zarejestrowała kamera. Z ustaleń śledczych wynika, że para złodziei działała w ten sam sposób w innych drogeriach tej firmy na terenie śląska.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców kradzieży, prosimy o kontakt z rudzkimi policjantami tel. (32) 34 41 510 lub z najbliższą jednostką policji. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej kp1@ruda.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas, dopisując „kradzież kosmetyków KP1”

  • Zdjęcia przedstawiające sprawców kradzieży
  • Zdjęcia przedstawiające sprawców kradzieży
  • Zdjęcia przedstawiające sprawców kradzieży